O nas


30 lat doświadczenia w kreowaniu wyjątkowej elewacji!

Marka BOLIX posiada 30 letnie doświadczenie w produkcji najwyższej jakości produktów ociepleniowych. Firma jest synonimem wysokiej jakości kompleksowych rozwiązań budowlanych i dekoracyjnych. Oferta jest bardzo bogata i na bieżąco opracowywane i ulepszane są kolejne produkty pozwalające wyróżnić się na rynku budowlanym. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, technolodzy z Centrum Badawczego BOLIX opracowali linię Design Collection. Stworzenie zróżnicowanej oferty – rozmaitych struktur, materiałów i kolorów, pozwala projektantom w dowolny sposób kreować oryginalny wygląd elewacji. Wyróżnikiem firmy BOLIX jest także kompleksowość oferty- prócz szerokiej gamy efektów dekoracyjnych w ofercie znajdują się w pełni profesjonalne i innowacyjne rozwiązania systemowe, oraz wszystkie niezbędne produkty do wykonywania ocieplenia budynków.

Wszystkie produkty powstają na jednej z najbardziej nowoczesnych linii produkcyjnych w Europie pod stałym nadzorem wykwalifikowanych technologów. Poza dbaniem o rozwój naszych produktów istotne dla nas jest to, aby nasza produkcja spełniała najwyższe parametry technologiczne i środowiskowe.

Płytki elastyczne to nowoczesne rozwiązanie pozwalające zaprojektować oryginalny wygląd elewacji w wielu wariantach kolorystycznych. Zapoznaj się z nasza ofertą i wybierz konfigurację odpowiadającą twojemu projektowi. Specjalnie dla architektów przygotowany jest konfigurator, umożliwiający wizualizację projektu.

Poza linią dekoracyjną Design Collection posiadamy kompleksowe rozwiązania na wszystkie problemy związane z elewacją. Dzięki współpracy z Bolix możesz mieć pewność, że Twoja elewacja będzie solidna, piękna i trwała.